Mikrorajd#4 Chorzów

mikrorajd#4-logo

termin i miejsce:
23 kwietnia 2014 [środa]
Chorzów – Park Śląski, Chorzów Stary, Żabie Doły
baza zawodów: Park Śląski – hala Kapelusz

organizatorzy:
nazwa2-150      csc150         fps150

sponsorzy:
HM149Vaude-Logo150

media:
chtv150     comtv150

galerie z poprzednich mikrorajdów:
– zdjęcia
 zdjęcia na facebooku
– filmy

program:
18:00 – 18:45 – rejestracja zawodników
18:45 – odprawa przedstartowa, wyjaśnienie zasad rywalizacji
19:00 – start
22:00 – koniec limitu czasowego
22:05 – prezentacja wyników, dekoracja zwycięzców

zasady rozgrywania zawodów:
Zawodnicy startują solo lub w zespołach dwuosobowych i mają za zadanie przy pomocy mapy pokonać trasę wyznaczoną w terenie punktami kontrolnymi [PK]. Obecność na punkcie zawodnicy potwierdzają perforatorem lub wpisując odpowiedź na zadane pytanie na karcie startowej. Droga pomiędzy punktami jest dowolna a jej wybór należy do zespołów. Kolejność w klasyfikacji końcowej zależy od liczby zaliczonych punktów kontrolnych [PK], a przy tej samej liczbie zaliczonych PK decyduje czas przybycia na metę. Należy zmieścić się w limicie 3h.
Zawody rozgrywane są w ramach wiosennego Pucharu Górnego Śląska.

trasa:
dystans: około 23-28 km
dyscypliny: bieg, rower
Trasa składać się będzie z 3 etapów.
Etap 1 – Rower – prolog [około 1km]
Etap 2 – Rower [około 20-23km]
Etap 3 – Bieg [około 3-4km]
Na trasie na kilku punktach kontrolnych na uczestników będą czekały zadania specjalne np. eksploracja hałdy.

wyposażenie obowiązkowe:
– kompas [min. 1 na zespół] [można próbować bez, ale wiadomo że trudniej]
– latarka [najlepiej czołówka]
– rower
– tylne czerwone światło na rowerze
– kask na etapie rowerowym
– telefon komórkowy
– długopis lub ołówek [ważne bo będzie kilka razy potrzebny]

kontakt i zgłoszenia:
W zawodach mogą wystartować osoby pełnoletnie lub zespoły z osobą pełnoletnią w składzie.
Wszyscy startują na własną odpowiedzialność lub za zgodą opiekuna.
Wpisowe: 10 zł od osoby (płatne przy rejestracji w biurze zawodów)
Zgłoszenia należy wysyłać na e-mail mw@wozniczka.com do 21 kwietnia 2014 podając:
– nazwę zespołu [nie jest obowiązkowa]
– imię i nazwisko startujących/startującego
– wskazanie kategorii (indywidualnej lub zespołowej)

Lista startowa [aktualizowana co kilka dni]
Soliści
1 Robert Fojt
2 Mateusz Cieślicki
3 Bartłomiej Tyszko
4 Konrad Gawron
5 Kuba Kałuski / Belgijski Szynszyl
6 Patryk Warski
7 Tomasz Waszkiewicz
8 Łukasz Bluza
9 Robert Zugaj / KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
10 Marcin Zdziebło
11 Marcin Franke
12 Kamil Michnol
13 Łukasz Warmuz / TBA
14 Tomasz Litwiński
15 Marek Seget
16 Piotr Gocyła
17 Wojciech Wiatr
18 Sebastian Mański / Eventyr
19 Ryszard Filus
20 Mariusz Górski
21 Tomasz Radczuk / botak team

Solistki
21 Magdalena Raczyńska-Ciszak / Pamięci Wiesia
22 MONIKA ZIELIŃSKA
23 Monika Jaksik
24 Agnieszka Majchrowska

Zespoły męskie
41 Mariusz Nastuła ,Adrian Stanik / 2 Takich co się ZGUBIŁO
42 Marcin Respondek, Robert Szczyrba / DW team
43 Sebastian Kołodziej, Paweł Baran / Vajra Team
44 Arkadiusz Frankowicz, Bartłomiej Wower / CSC Adventure Academy
45 Paweł Słomka i Paweł Lis / Rzułwie
46 Michał Landowski, Łukasz Mehlich / Chorzowianie
47 Adam Balion, Mateusz Wepa / Bikershop Katowice
48 Wojciech Warzecha, ktoś jeszcze / pathfinder
49 Mariusz Kwieciński, Maciej Kubica / Elka Team
50 Adam Saletnik, Marcin Brol / Sport w Wielkim Mieście
51 Piotr Brzoska, Jarosław Prokop / Amba Adventure Team
52 Dominik Piec, Wojtek Mazur
53 Kewin Krawczyk, Tomasz Paszek
54 Wiktor Przybył, Kamil Fiszer / Ganz i Egal

Zespoły mieszane i damskie
61 Anna i Krzysztof Buroszek / SALUD
62 Dorota Klar, Łukasz Kuc / KKS
63 Ewelina Puchała, Piotr Gwiżdż / More Ultimate Hardcore Weather Group
64 Marta Twardzik, Michał Ślęzak / Ultimate Hardcore Weather Group
65 Bogusława Niniowska-Pawlaczek i Michał Pawlaczek
66 Anna Golonka i Anna Szczepanek / Anie
67 Marzka Janerka Moroń, Artur Moroń / Dziabnięci
68 Agnieszka Franke, Iwona Franke / Skąposzczety i szkarłupnie
69 Mirosław i Justyna Kolonko / STADION ŚLĄSKI team JM KOLONKO
70 Dominika i Rafał Poni / VIVO
71 Agata Kozińska, Sebastian Kozera / gAGATKI
72 Magdalena Stachura, Maciej Widera / Wodzionka
73 Aleksandra Bosowska, Krzysiek Pyta / masa
74 Agnieszka Karlik, Jacek Kałusek / Emily&Florian
75 Monika Kosmala, Tomasz Jeliński / Rowerowa Norka
76 Dorota i Benjamin Szweda / Chaos i Zniszczenie
77 Joanna Gremlowska, Joanna Machowska / KPS
78 Alicja i Anna Majchrowskie / m-sisters
79 Maciej Więcek, Anna Witkowska / inov-8
80 Helena Lesz i Maciej Przybył / Dżdżowniczka