MikroRajd#6 Siemianowice Śląskie

mikrorajd#6-logo

termin i miejsce:
25 czerwca 2014 [środa]
Siemianowice Śląskie – Staw Rzęsa
baza zawodów: Staw Rzęsa – krąg ogniskowy

organizatorzy:
nazwa2-150      csc150         

sponsorzy:
HM149Vaude-Logo150

media:

galerie z poprzednich mikrorajdów:
– zdjęcia
 zdjęcia na facebooku
– filmy

program:
18:00 – 18:45 – rejestracja zawodników
18:45 – odprawa przedstartowa, wyjaśnienie zasad rywalizacji
19:00 – start
22:00 – koniec limitu czasowego
22:05 – prezentacja wyników, dekoracja zwycięzców

zasady rozgrywania zawodów:
Zawodnicy startują solo lub w zespołach dwuosobowych i mają za zadanie przy pomocy mapy pokonać trasę wyznaczoną w terenie punktami kontrolnymi [PK]. Obecność na punkcie zawodnicy potwierdzają perforatorem lub wpisując odpowiedź na zadane pytanie na karcie startowej. Droga pomiędzy punktami jest dowolna a jej wybór należy do zespołów. Kolejność w klasyfikacji końcowej zależy od liczby zaliczonych punktów kontrolnych [PK], a przy tej samej liczbie zaliczonych PK decyduje czas przybycia na metę. Należy zmieścić się w limicie 3h.
Zawody rozgrywane są w ramach wiosennego Pucharu Górnego Śląska.
Po dekoracji zwycięzców zawodów, zostaną nagrodzeni zwycięzcy Pucharu

trasa:
dystans: około 23-28 km
dyscypliny: bieg, rower
Trasa składać się będzie z 3 etapów.
Etap 1 – Rower
Etap 2 – Bieg na Orientację
Etap 3 – Rower
Na trasie na kilku punktach kontrolnych na uczestników będą czekały zadania specjalne.

wyposażenie obowiązkowe:
– kompas [min. 1 na zespół] [można próbować bez, ale wiadomo że trudniej]
– latarka [najlepiej czołówka]
– rower
– tylne czerwone światło na rowerze
– kask na etapie rowerowym
– telefon komórkowy
– długopis lub ołówek [ważne bo będzie kilka razy potrzebny]

kontakt i zgłoszenia:
W zawodach mogą wystartować osoby pełnoletnie lub zespoły z osobą pełnoletnią w składzie.
Wszyscy startują na własną odpowiedzialność lub za zgodą opiekuna.
Wpisowe: 10 zł od osoby (płatne przy rejestracji w biurze zawodów)
Zgłoszenia należy wysyłać na e-mail mw@wozniczka.com do 23 czerwca 2014 podając:
– nazwę zespołu [nie jest obowiązkowa]
– imię i nazwisko startujących/startującego
– wskazanie kategorii (indywidualnej lub zespołowej)

Lista startowa [aktualizowana co kilka dni]
Soliści
1 Piotr Gocyła / eSky Rally Team
2 Robert Fojt
3 MAREK SEGET
4 Maciej Przybył
5 Mateusz Maksymiak
6 Ireneusz Waluga
7 Wojciech Wybraniec
8 Sebastian Kozera
9 Jacek Pytel
10 Tomasz Radczuk / botak team
11 Sebastian Mański / Eventyr
12 Krzysztof Mański / eventyr
13 Szymon Kulisz
14 lukasz bluza
15 Marcin Franke
16 JAROSŁAW PROKOP
17 Piotr Duśko / Formacja Śląsk

Solistki
21 Magdalena Wargacka / EventyrTeam
22 Agnieszka Franke
23 Anna Majchrowska
24 Aldona Dydak

Zespoły męskie
41 Mariusz Nastuła , Adrian Stanik / 2 Takich co się ZGUBIŁO
42 Dominik Piec, Wojciech Mazur / Ciś chopie
43 Adam Balion, Mateusz Wepa / To chyba nie tu
44 Marcin Respondek, Łukasz Sekta / DW Team
45 Paweł Słomka i Paweł Lis / Rzułwie
46 Tomasz Dygacz, Marcin Zentlik / MTB Riders
47 Wojciech Warzecha i jeszcze ktoś / Pathfinder
48 Artur Gruszczyński+Adam Ślązak

Zespoły mieszane i damskie
61 Marta Twardzik i Michał Ślęzak / Ultimate Hardcore Weather Group
62 Dominika i Rafał Poni / VIVO
63 Agnieszka Solik i Paweł Siwnicki / KS Kandahar
64 Magdalena Stachura, Maciej Widera / Wodzionka
65 Patas Magdalena , Ginko Justyna /
66 Monika Maciaszek i Iwona Żak / 156 i 179