Punkt 22:00, już w piątek, z Mińska Mazowieckiego ruszy ostatni rajd przygodowy w tym roku – NAWIGATOR 2010. Zapowiedziałem przeto w ostatniej części relacji z GEZnO, że następny start już niedługo, w związku z czym oznajmiam iż na tymże rajdzie zespołu NONSTOP ADVENTURE nie zabraknie.

Trasa trasą, ale to przecież końcówka listopada! Pogodynki zapowiadają zimę stulecia już od miesiąca, ta zaś przypomina bardziej wiosnę… no w zasadzie przypominała. Przypruszyło deczko w ostatnich dniach, zrobiło się siarczyście i tak też ma być w trakcie zawodów, od -3 do -10. Miło. Podstawowa zasada: nie zatrzymywać się! dymać dymać! No i noc dłuuga bardzo.
Poza tym, nowością tegoż rajdu jest fakt, iż detale trasy [długość etapów, konkurencja] będziemy poznawać w miarę poruszania się. Co to oznacza? Kończymy rowerek, przepak i … tam dopiero dostajemy mapę kolejnego etapu. Fantastycznie!
Postaramy się o relacje live tutaj na naszych stronach, bądź też na naszym profilu na Facebooku.

no to powodzenia chłopaki trzymam kciuki
Powodzenia chłopaki!
Spróbujcie nie zamarznąć na etapie kajakowym 🙂 a na pewno start będzie można uznać za udany no i hardcore’owy przy okazji. Facebooka nie używam, ale mam nadzieję, że na waszej stronie będą wieści, jak wam się napiera. Mielec trzyma kciuki!
Magda Łączak