Żegnamy zimę na ostro – Wertepy 2013

Tyle, że zima też mocno trzyma w wielkopolskich lasach. Z tego też powodu trasa będzie grząska, błotnista, mokra, śniegowa a nawet… lodowa! Marek na godzinę przed startem przekazuje aktualne info o prognozowanym glebostanie Rajdu Przygodowego Wertepy 2013. Przypomnijmy – na Marka i Stasia czeka około 160 kilometrów w okolicach podpoznańskiej Nekli. Z czego – co...Continue reading

Na deser był prosiak czyli relacja

autor: Stasiu …że tak zacznę od końca, przed prosiakiem był pieczony baran a przed baranem dekoracja, podczas której zostaliśmy wywołani na środek jako zwycięzcy trasy krótkiej. Puchary, fanty, przemówienia zdjęcia i wywiady- bardzo przyjemne zakończenie zimowej przygody w Beskidzie Niskim, która zaczęła się w… lipcu. Bo wtedy właśnie zapadła decyzja o starcie w Mistrzostwach Europy...Continue reading

AREC na krótko, czyli start relacji LIVE

Epilog To co? Idziemy spać! Panom Markowi i Staszkowi jeszcze raz dziękujemy za sporo emocji, walkę i fantastyczny wynik! Ciężko go porównać z innymi startami, ale śmiem twierdzić, że to najważniejszy i największy sukces dla teamu i dla samych chłopaków. Zespół Nonstop Adventure startuje już od wielu lat, ale to właśnie Stasiu z Markiem wyprowadzają...Continue reading

Stasiu trzeci na Kubalonce

Salomon Nordic Sunday to cykl biegów narciarskich. W miniony weekend Stasiu na Kubalonce, na 10 km trasie, wybiegał 3 miejsce w Klasyku. Nasze trenowanie widać daje efekty, co jest też dobrym prognostykiem przed Zimowym Rajdem 360, gdzie etap narciarski też się pojawi. W najbliższą niedzielę kolejna edycja SNSa, do wyboru: w Jakuszycach lub pod Krakowem,...Continue reading

Dziki Bieg nr 2

Wystartowaliśmy po raz drugi w Dzikim Biegu, tzw „prawie półmaratonie” – dystans podawany w wynikach to 19528 metrów. Był snieg i -10 stopni i spory tłum około 200 osób. Rewelacyjnie się nie biegło na tym mrozie, więc i wyniki sporo gorsze niż miesiąc wcześniej. Stasiu zanotował 5 czas – około 1h23m, ja chyba 8 lub...Continue reading

Dziki Bieg

Prawie półmaraton, można powiedzieć, bo trasa liczy około 19600 metrów. Całość odbywa się w panewnickich lasach na południu Katowic, co miesiąc gromadząc około 100 – 200 uczestników. Bardzo fajna impreza, a chwali się tym chętniej, kiedy samemu jest się zadowolonym. Pobiegliśmy ze Stasiem w ramach treningów, tzn. nie oszczędzając się za bardzo w poprzednich dniach,...Continue reading

Końcówka sezonu

Można by założyć, że w rajdach przygodowych nie ma początku ani końca sezonu, bo przecież zawody mamy na okrągło. Jesienią jednak zwykle jest trochę luźniej. Własnie z myślą o zakończeniu sezonu pojechaliśmy więc na rajd Lenie w Terenie do Siedlec, aby [jak w ostatnich kilku startach] co najmniej podium zaliczyć. Ściganie było bardzo fajne, bo...Continue reading

Scroll to top